O co se jedná

12. září 2017 v 20:00 | Ivča&Hanka |  Informace
Zdravíme,
chtěly bychom Vás seznámit s tímto blogem.
Blog vznikl vlastně kvůli žákovskému projektu/seminární práci, která je součástí našeho 3. ročníku studia na Střední škole ve Strážnici. Měli jsme na výběr z mnoha odvětví a témat. My se rozhodli trochu více proniknout do problému deštných pralesů a poukázat na některé důležité informace, které jsou roztroušené všude po internetu a dát je všechny dohromady.
Postupně se tu bude zobrazovat více a více obsahu, odkazů na stránky a informace o nich.
Najdete tu také odkazy na různé organizace, které se snaží kácení deštných pralesů bránit.


Na tomto blogu pracujeme obě dvě nezávisle na sobě. Může se sice stát, že tu najdete náš společný článek, ale obvykle se bude týkat informací ohledně nás, či blogu.

Vše bude děláno pod dozorem našeho konzultanta ve škole.
Představíme se Vám:


Ivča:

Ahoj,
Jmenuji se Ivana Fialová, je mi 17 let a pocházím z malé vesnice na Moravě.
Mezi mé záliby patří kreslení a četba. Už osmým rokem jsem členkou dobrovolného hasičského sboru naší vesnice a účastním se se svým týmem, ale i jednotlivě mnoha soutěží. Navštěvuji Oděvní školu, na oboru Oděvní a interiérový design - což byl vlastně můj cíl někdy od třetí třídy základní školy.

Do tohoto projektu sama za sebe vkládám velké naděje, protože si myslím, že to ještě stále má cenu. Ano možná je to neustále někde - stále se objevují nové a nové články, nové zprávy, nové stránky na toto téma, ale všechny ty informace se tolik roztrousí po internetu, že rázem není zcela jasné, kde, co a jak vlastně hledat.


Hanka:

Ahoj,
Moje jméno je Hanka a je mi 18 let.
Mezi moje největší záliby patří koně, kterým se věnuji už dvanáctým rokem. Občas si najdu čas i na focení a dříve jsem se věnovala také blogování.

Stejně jako Ivča vkládám do tohoto projektu naděje a doufám, že se najde někdo kdo bude chtít chránit naši planetu a pomůže nám náš blog a naše nápady rozvinout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tomáš Tomáš | E-mail | Web | 4. října 2017 v 21:31 | Reagovat

Ahoj, nedávno jsem se svojí zcestovalou sestřenkou (Chile, Peru, Bolívie ...) s velkým ekologickým cítěním, toto téma probíral a říkala mi jak nemůže přijít na jméno anglickým aktivistům, kteří letadlem letěli do Brazílie, aby se zde "přopiutali ke stomu" .Byl by zajímavý námět spočítat, jak let ro 6 osob z Londýna do Brazlie zatíží přírodu a na kolik stromů se to dá vyčíslit :-)

2 Melkora Melkora | Web | 10. listopadu 2017 v 19:52 | Reagovat

Záslužná práce! Držím palce, aby se povedlo a vyšla z toho dobrá známka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama