Středoškolská odborná činnost - školní kolo

12. března 2018 v 9:35 | Ivča |  Informace
Zdravím milí čtenáři,
myslím, že je více než zjevné, že jsme si od blogu daly s Hankou na chvíli pauzu od psaní, ovšem nebylo to tak, že by jsme na blog zanevřely a naši práci zahodily, kdepak. Nejprve jsme se věnovaly nutné prezentaci k SOČ (Středoškolské odborné činnosti), kdy jsme musely náš projekt odprezentovat před třídou a následně i před komisí z učitelů na naší škole.

Jsem velice ráda, že sem můžu napsat tak dobré zprávy. Náš projekt byl oceněn 1. místem ve školním kole této soutěže a již příští pátek (23.3.) se budeme učastnit dalšího kola v Brně. Zároveň se můžete brzy těšit na další články na našem blogu, plné zajímavostí a novinek.

Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že se jí budeme moci pyšnit a nadále. Bez vaší pozornosti a trpělivosti na naše články by to nešlo.
Co je to SOČ?

Středoškolská odborná činnost je prestižní celostátní soutěží s mnohaletou tradicí. Historie této soutěže se začala psát už v roce 1979, kdy byla ještě soutěží pro Československo. Při umístění na předních místech se účastníkům můžou otevřít dveře k dalšímu studiu nebo skvělé kariéře. Jde o víceoborovou soutěž, takže si mezi 18 soutěžními obory můžete vybrat ten, který je vám nejblíže.
SOČ není pouze vědomostní soutěží, prokazuje hlavně schopnosti samostatné práce a když budete své práce obhajovat před odbornou porotou, můžete si odnést cenné zkušenosti do dalších příležitostí. Rovíjíte své prezentační akomunikační dovednosti - a také se můžete pěkně zapotit, když vám budou kladeny dotazy ohledně vaší práce.

A ti nejlepší?
Pokud se vám poštěstí a budete opravdu jedni z nejlepších, může se stát, že si se svou prací uděláte vílet na zahraniční soutěže.

Více o SOČ najdete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama