Informace

Středoškolská odborná činnost - školní kolo

12. března 2018 v 9:35 | Ivča
Zdravím milí čtenáři,
myslím, že je více než zjevné, že jsme si od blogu daly s Hankou na chvíli pauzu od psaní, ovšem nebylo to tak, že by jsme na blog zanevřely a naši práci zahodily, kdepak. Nejprve jsme se věnovaly nutné prezentaci k SOČ (Středoškolské odborné činnosti), kdy jsme musely náš projekt odprezentovat před třídou a následně i před komisí z učitelů na naší škole.

Jsem velice ráda, že sem můžu napsat tak dobré zprávy. Náš projekt byl oceněn 1. místem ve školním kole této soutěže a již příští pátek (23.3.) se budeme učastnit dalšího kola v Brně. Zároveň se můžete brzy těšit na další články na našem blogu, plné zajímavostí a novinek.

Děkujeme za vaši přízeň a doufáme, že se jí budeme moci pyšnit a nadále. Bez vaší pozornosti a trpělivosti na naše články by to nešlo.

O co se jedná

12. září 2017 v 20:00 | Ivča&Hanka
Zdravíme,
chtěly bychom Vás seznámit s tímto blogem.
Blog vznikl vlastně kvůli žákovskému projektu/seminární práci, která je součástí našeho 3. ročníku studia na Střední škole ve Strážnici. Měli jsme na výběr z mnoha odvětví a témat. My se rozhodli trochu více proniknout do problému deštných pralesů a poukázat na některé důležité informace, které jsou roztroušené všude po internetu a dát je všechny dohromady.
Postupně se tu bude zobrazovat více a více obsahu, odkazů na stránky a informace o nich.
Najdete tu také odkazy na různé organizace, které se snaží kácení deštných pralesů bránit.

Vytváříme se

7. září 2017 v 14:45
Zdravím,
zatím se jedná o náběh na blog, který má být součástí našeho žákovského projektu na střední škole.
Brzy se o na tomto blogu dozvíte více.
Děkujeme za pochopení.

I&H
 
 

Reklama